יזמים

אלקטרה השקעות

 

אלקטרה השקעות הינה זרוע ייזום הנדל"ן של קבוצת אלקטרה בע"מ - חברה ציבורית שפעילותה חולשת על כלל מחזור חיי נכס הנדל"ן: ייזום, תכנון, הקמה וניהול.
תחת אסטרטגיה עסקית ושיווקית של ייזום אקטיבי, אלקטרה השקעות יוזמת, מתכננת ומבצעת מספר רב של פרויקטים בהיקפים גדולים למגורים, למשרדים ולמסחר בישראל, ברוסיה ובמזרח אירופה.
כחברת יזמות דומיננטית, אלקטרה השקעות מובילה מגוון פרויקטים בהיקפים נרחבים, כדוגמת WPrime בשכונת פארק צמרת, MIDTOWN תל-אביב ומגדל אלקטרה בת"א, המבססים אותה כחברה המתמחה באיתור הזדמנויות נדל"ן והתאמתן לסגנון החיים האורבני, הדינמי והמתקדם ביותר. 

מטרופוליס

 

הכוח לחלום. הכוח ליזום. הכוח לבנות. הכוח להגשים. מטרופוליס – הכוח המוביל בתחום היזמות האורבנית.
מטרופוליס הינה חברה מובילה ליזמות אורבנית בישראל, שחרתה על דגלה את ערכי האיכות, המצוינות, המקצועיות וההגינות. אנו שוקדים במטרה להעניק את חווית הלקוח המושלמת, תוך הבנת הצרכים של לקוחותינו וטיפוח קשרים ארוכי טווח עמם.
מטרופוליס הינה בבעלות שלוש חברות איתנות ומובילות: קבוצת אלייד, נופים מקבוצת פלוטקין וקבוצת אלדר, שהשילוב ביניהן הופך אותה לייחודית בענף הנדל"ן.
הסינרגיה בין הבסיס הכלכלי האיתן, לניסיון הרב בבנייה עצמית ולידע המעמיק במיתוג ושיווק פרויקטים למגורים, נותנת למטרופוליס את הכוח להגשים.

 

אס.ג'י.אס

 

אס.ג'י.אס חברה לבניין בע”מ, היא החברה הפרטית המובילה בישראל ביזום, פיתוח, בנייה, ניהול, השכרה ותפעול לטווח ארוך של נכסים מניבים: מבני משרדים, מבני מסחר ותעשייה עתירת ידע, פרויקטי מסחר, תעשיה, מלונאות, מגורים, מחסנים לוגיסטיים ואחרים בארץ ובחו"ל.
הצלחתה של חברת אס ג'י אס נזקפת בעיקר לזכות העובדה שהפרויקטים נבנו בסטנדרטים הגבוהים ביותר כדי לעמוד בדרישות הדיירים – וזאת על סמך השילוב הייחודי של כישורי החברה ביזמות הנדל”נית וכקבלן מבצע עתיר ניסיון.
אס.ג'י.אס הינה זרוע הביצוע והניהול של חברת ויתניה בע"מ אשר בנתה ומנהלת עבור ויתניה מבנים בהיקף כולל של מעל 500,000 מ"ר.

מונסייט בניית אתרים כל הזכויות שמורות 2013